KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17339232
nr 1733 9232
Blandteknik
Geppert. Signerad, daterad -65, komposition, 37x31 cm, yttermått inklusive ram: 54x48
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:56:35
15/10 18:11:40
20/10 15:14:12